You know nothing, Jon Snow

Yakamashii
Młode

Yakamashii


Female Liczba postów : 220
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
You know nothing, Jon Snow Fairyland_by_seiorai-d38jrk9
Dzień dobry!
Witam pięknie i kłaniam się nisko w ten słoneczny majowy poranek! may please be good ;__;
Po dłuższej przerwie spowodowanej nagłą ucieczką czasu, pewnym stresem w szkole aż w końcu także stresem związanym z nadchodzącą wielkimi krokami maturą toć to już za dwa dni, bleh! ponownie pojawiłam się na forum. Nie będę ukrywać, że świadomość tego egzaminu przytłacza mnie bardziej niż mogłam przypuszczać, aczkolwiek tym samym uświadomiłam sobie, że siedzenie 24/7 przy książkach z pewnością mi nie pomoże. Zatem potrzebuję jakiegoś psychicznego odpoczynku zarówno przed, jak i w trakcie najbliższych dni. A pisanie z pewnością może mi to zapewnić c: Dlatego pełne nadziei, wiary, chęci i wszystkiego czego można w sumie jeszcze sobie zażyczyć wraz z Yashii poszukujemy wilczków do popisania. Mogą być to zupełnie randomowe znajomości albo jakieś wasze propozycje, na które jestem otwarta, choć jak wiadomo - wszystko wyjdzie w praniu. :3
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Z miłą chęcią popiszę jak tylko znowu złapię wi-fi w domu
Gayatri Hazel
Dorosły

Gayatri Hazel


Liczba postów : 66

     
Ja mogę zaproponować moją Enney c:
Yakamashii
Młode

Yakamashii


Female Liczba postów : 220
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Nighti i Gayatri, z wielką przyjemnością ;3 Wolicie zacząć czy mam podesłać linki?
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Link poproszę jeśli można
Yakamashii
Młode

Yakamashii


Female Liczba postów : 220
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Nighti - https://wilki94.forumpolish.com/t84p120-zwykle-jezioro#20188
Gayatri Hazel
Dorosły

Gayatri Hazel


Liczba postów : 66

     
To ja napisze moją Enney i podeśle ci linka, a na kogo to jeszcze nwm wyjdzie w praniu xD
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Już napisałam
Sponsored content