Na tamtą stronę i z powrotem (o ile przeżyjemy)

Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Wprowadzenie: Jak powszechnie wiadomo, Kraina nasza kochana nie ma się ostatnio najlepiej. Zaczęło się niewinnie - ot, zaćmienie. Potem doniesienia o dziwnych istotach i szerzących zarazy krukach o trojgu oczu. Ponoć ktoś został porwany, ktoś zaginął...
A potem zaczęły się plagi. Z uwagi na niż jakiśtam popadało żabami, krwią... Pojawiła się szarańcza, grad i bóg wie, co jeszcze.
Ano, właśnie. Bóg też się pojawił, i to nie jeden. Latają po fabule i atakują wszystko, co się rusza. Jak w takich warunkach wychować szczenięta? Jak polować?
Już sam brak słońca jest szkodliwy. U młodych może wywoływać krzywicę kości, u starych ostreoporozę. Rośliny więdną. Zwierzyny ubywa. I jak tu żyć w takich warunkach?
Ptaszki śpiewają, że wraz z bogami pojawiło się coś jeszcze. Duży, srebrzysty owal, jednowymiarowy tylko. Jeśli nań spojrzeć z boku, lub od tyłu, niewidoczny. Portal, prowadzący...
Gdzie?
Nie wiadomo.
Który ze śmiałków chciałby to sprawdzić?
Cel: Jak to, jaki cel? Czy to nie oczywiste? Naszym celem jest przeżyć. No i uratować świat, ale to przy okazji. Nasz cel, to znaleźć sposób, by spakować wszystkich bogów razem z Thing'iem w paczkę i odesłać na ich miejsce, niech sami na siebie nakładają plagi i klątwy. Ciekawe, czy ich kiedyś obrzuciło szarańczą, co? Celem jest skierować nasz słuszny sprzeciw przeciwko nim.
Wymagania/Ograniczenia:
Atuty: Czyste dłonie i silne serce. A może na odwrót? Nie, w sumie zostańmy przy sercu. Dłonie odpadają, jako że wilki raczej ich nie miewają.
Liczba uczestników: Jeden może być zdrajcą, dwaj mogą być w zmowie. Trzem mężom ufajcie, szlachetni panowie.
Zagadka: Ile buraków wejdzie do litrowego garnka?
Nagroda: Nagrodą dla każdego, kto zdoła wrócić z wyprawy będzie:
- Kryształ, który pozbawia bogów mocy tak długo, jak długo są w pobliżu. Pięć użyć, a potem traci moc i staje się ładnym bibelotem na kominek.
- Bransoletka dająca niewidzialność na czas trzech postów, trzy użycia, następnie zmienia się w popiół
- 200 kości
Uczestnicy:
- Kein
- Hades
- Yumi
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Zgłaszam swojego Kein'a (why not?).
Co do zagadki to easy - odpowiem na GG, aby inni mieli trudniej.
Melvine
Dorosły

Melvine


Liczba postów : 217
Wiek : 27

     
Chciałabym zgłosić Hadesa, odpowiedź poszła na konto Shath. :3
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
No, brakuje jeszcze jednej osóbki. Zgłaszać się!
Yumi
Latający Tropiciel

Yumi


Female Liczba postów : 148
Wiek : 27

     
A co mi tam, kiedyś już jej się zdarzyło trafić na wyprawę, misję czy jakkolwiek to inaczej nazwać. Proponuję moją Yumiśkę! Odpowiedź wysyłam na konto Shathow c:
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
A więc mamy naszą Trójcę Świętą. Temat misji postaram się założyć po południu, jak wrócę ze szkoły.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
No więc temat powstał. Bawcie się dobrze. Otwieram również nabór do kolejnej drużyny, na wypadek, jeśli wszyscy z poprzedniej zginą w straszliwych męczarniach zawiodą.

Zapraszam! Druga drużyna ruszy po 10 postach, lub, jeśli potrwa dłużej jej zebranie, po skompletowaniu.

- Leise
- Barano
- Berenika
Leise
Dorosły

Leise


Male Liczba postów : 44

     
Mam nadzieję, że mój niemy brzydal się nada. Do zagadki odpowiedź dam na pw. Proszę, nie męcz tego biednego młodzieńca, on nawet krzyczeć nie będzie mógł XD *wie, że w ten sposób zsyła na siebie plagę egipską* Ogarnę tylko konto po odnowie dzisiaj teraz, no i mogę lecieć.

LAJZE NA LISTĘ, LAJZE NA LISTĘ!
Keith
Młode

Keith


Male Liczba postów : 8

     
Zgłaszam moją Marano. c:
Tak jest, powróciłam żywa ze swej nieobecności. I już wysyłam odpowiedź na zagadkę. c;
Dust
Dorosły

Dust


Male Liczba postów : 98

     http://www.pokelandia.wxv.pl
Zgłaszam Berenisu na listę, odpowiedź do zagadki już ślę na PW. xD
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Dobrze więc. Mamy komplet. Ruszamy, jak tylko zdobędę lapka.

Następna drużyna wyruszy, jak się zbierze. O ile się zbierze, bo chyba userzy zaczynają się kończyć xd
- Alastair
-
-
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Nie zdązyłam ;__: .
Trudno, moze przeznaczceniem ALASTAIR'A jest więc przeżyć? Zgłaszam go, do rezerwy, na jakbyco. Mam nadzieję, że się zbierze brygada x D
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Drużyna namber tu proszona do tematu z misją. Kolejność, w jakiej wbijecie będzie kolejnością przez resztę wyprawy.
Sponsored content