Ammi, Ammi, where are you?

Ammut
Dojrzewający

Ammut


Male Liczba postów : 40
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Ammi, Ammi, where are you? Ammut

Mój malutki, strachliwy Ammut, zupełnie niepodobny do pierwowzoru przedstawionego u góry poszukuje kompanów do popisania! Otóż tak.. jak każda nowa postać, potrzebuje braw i oklasków tych takich skromnych początków.
Dlatego też wraz z nim dzielnie wypatrujemy za osóbką, która wprowadziłaby go w życie Krainy, zaczynając od jego pierwszego postawionego kroku na jej terenach. I to tak głównie, dalej.. do wyboru do koloru! Mogą być zwykłe, przelotne znajomości, jakaś znajomość, w której to Ammi będzie mógł poczuć się niby Welter, przeżywając wewnętrznie weltschmerz oraz skrytą, nieszczęśliwą miłość. Toć to nastolatek, a i w tym wieku zdarzają się takie rzeczy, choć nie ukrywając, początkowo na to nie naciskam. Mogę pokusić się też na wroga, który wpierw będzie niezbyt pozytywnie wpływał na samczyka, ale z czasem pomoże mu nabrać pewności siebie, odnaleźć jakąś wewnętrzną siłę, itd., tym samym obracając jego charakter o 180 stopni, no dobra, 90. A może jakiegoś upierdliwego szczeniaka, do którego będzie musiał mieć nader cierpliwości.
No nie wiem, wszystko wszystko. Kto jak co widzi. Tak więc (tak wiem, od "więc" nie rozpoczyna się zdania) zapraszam ;3
Bart
Dorosły

Bart


Male Liczba postów : 220

     
Mogę zaoferować mile spędzony czas u boku Bart'a, jeśli masz ochotę. Sama musiałabym Kluchę rozruszać, bo nie pisałam nim paskudnie dawno, toteż skorzystają obie strony ;3 . Mam dwa wolne miejsca, więc... żal nie skorzystać!
Ammut
Dojrzewający

Ammut


Male Liczba postów : 40
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Um, a no mam ochotę, mam :3. Tak więc wolisz zacząć czy to mnie przypada taka przyjemność? c:
Hades
Dorosły

Hades


Male Liczba postów : 182
Wiek : 27

     
Zacznij, jeśli to nie kłopot - ja przez ten czas ogarnę odpisy innymi postaciami.

- Bart.
Ammut
Dojrzewający

Ammut


Male Liczba postów : 40
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
https://wilki94.forumpolish.com/t772-mglista-polana#15867
zapraszam c:
Kalumet
Dojrzewający

Kalumet


Liczba postów : 116
Wiek : 24
Skąd : Okolice Lublina

     
A co powiesz aby Kalumet hm... zaznajomił się z Ammut? Zgłaszam go na znajomego albo przyjaciela- twoja wola ;-)
Ammut
Dojrzewający

Ammut


Male Liczba postów : 40
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Uuuu.. a no z chęcią, z chęcią :3 Napisz gdzieś a Ammi przybędzie c:
Kalumet
Dojrzewający

Kalumet


Liczba postów : 116
Wiek : 24
Skąd : Okolice Lublina

     
https://wilki94.forumpolish.com/t100p40-rzeka-sveikata <-- Jesztem tu :> Sorki,że z opóźnieniem ale coś mi się net wali :/
Paige
Dorosły

Paige


Female Liczba postów : 5
Wiek : 25

     http://jevangelline.tumblr.com
co powiesz na Pai? sama nie wiem, do jakiej kategorii, wyszłoby w praniu :3
Ammut
Dojrzewający

Ammut


Male Liczba postów : 40
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Co prawda.. mogę teraz rzadziej bywać na forum, ale jeśli to nie problem, to bardzo chętnie :3
Sponsored content