Kupię dziewicze serce, smoka, starą lampę...

Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Choć w sumie serce jest mało ważne, czyham przede wszystkim na ramię - do wypłakania się. Noish bowiem wymaga teraz opiekunki-partnerki, której towarzystwo przywróci mu dobry, najlepszy humor. To na początku, ciąg dalszy stawiam pod znakiem zapytania: wyjdzie miłość na sto dwa albo padną nieśmiertelne słowa "zostańmy przyjaciółmi".

Oprócz tego cierpię na niedobór wroga. Wręcz literackiego. Aby widok tego drugiego powodował pianę na pysku. Aby bez bitki się nie obeszło. Jak w "Samych swoich" alibo ostrzej!
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Hm... na opienkunkę-partnerkę może Rapish(bo Ber chyba za stara trochę X'DDD)? o: Ma jeszcze jedno wolne miejsce, a przydałoby się ją jakoś rozwinąć. x] A na wroga poświęcić mogę Winter'a albo Kodoku Ritsu. :3 Ten pierwszy zręczny, a drugi wytrzymały, tyle że Riciu jest zbyt spokojny, więc raczej Leniuch-Zimówka mógłby się nadać, da się z nim pobić. xD
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Ber to chyba ma dość roków, żeby Noishowi za babkę robić, tak coś mi się widzi. :> Za to przeciwko Rapish nic nie mam, przeciwko Winterkowi także nie. Przechodzisz do następnego etapu.
Rapish
Dorosły

Rapish


Female Liczba postów : 61

     
Hehe, kto pisze pierwszy, i czy chcesz pisać najpierw z jedną postką, a później z drugą, czy z dwoma naraz? xD
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Nie po kolei i nie całkiem na raz. Na pierwszy ogień wezmę Rapcię, popiszemy trochę i może jeśli nie będę zawodzić z odpisami, to Winterkowi też towarzystwo zapewnimy, hm?
Miejsce mi obojętne, a zacząć mogę, tyle że pierw poodpisywać łaknęłabym, także chwilkę to zajmie. Jeśli chcesz się czym prędzej rzucić na fabułę, to możesz Ty zacząć.
Rapish
Dorosły

Rapish


Female Liczba postów : 61

     
Dobra, ja zacznę, linka do miejsca wyślę na PW Noisha. xd
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Smoka! Weź smoka! *łapie Shaeerę za kark i wrzuca do tematu*

A jeśli nie... Shathow vs Noish? Tak na wspominanie mnie wzięło... A dzięki nowemu programowi na fonie jestem w stanie odpisywać jak dawniej.
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Nie wiem, co z tym smokiem zrobić, ale chcę smoka, chcę smoka, zawsze, wszędzie, w każdym kolorze!
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Podaj miejsce i dostaniesz smoka. Biały odpowiada? Jak nie, to zmienia kolory na życzenie klienta.
Condesce
Artysta Malarz



Female Liczba postów : 34

     
Ojej, ojej, miejscem niestety na razie się nie cieszę, dam Ci znać, jak je będę miała, okej? Bo innego wyjścia w sumie nie ma. ^^
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Spoko, czekam
Sponsored content