Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda!

Taharaki
Latający Doświadczony Wilk

Taharaki


Male Liczba postów : 412

     

Hey, Pielgrzymie! Wiem, że poszukujesz przygody życia!

Nie mogłeś więc lepiej trafić. Jest jednak kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć, zanim poprosisz mnie o urozmaicenie życia Twej postaci!




  • przeglądam Karty Postaci osób uczestniczących w zabawie. Nigdy więc nie wiesz, który ze szczegółów w niej zawartych wykorzystam 'przeciw Tobie'. Może na Twej drodze stanie dawny rywal?



  • wychodzę z założenia, iż wszelkie polowania, misje, wyprawy (etc.) powinny stanowić pewne zaskoczenie. Cóż to bowiem za przygoda, podczas której wiemy, co nas spotka? Nie przyjmuję sugestii tego, co mogłoby się wydarzyć czy jaką ranę może 'zaliczyć' postać. Jedyna informacja, której od Was chcę, to ewentualny cel wyprawy (item, zmiana psychiki, wyglądu, zdobycie skrzydeł i tak dalej).



  • Poziom trudności i rany? Cóż, mam na względzie Wasze pola profilu, nie bojąc się ranić postaci. Rzadko jednak zadaję najpoważniejsze z możliwych ran, chyba, iż zostaję sprowokowana np. zbytnim 'kozaczeniem' uczestnika. Jakaś namiastka realizmy musi być. To tylko zabawa!
    Co do poziomu trudności: dostosowuję go do obranej przez postać ścieżki i tak dalej. Idziesz polować na dzika zamiast na zająca - poziom jest wyższym, logiczne. Zero ustawiania od początku. Przewidywalność jest nudna.



  • Mam tendencję do dość szczegółowych i rozległych opisów, jeśli zatem Ci to przeszkadza - daj znać, a postaram się dostosować długość wypowiedzi. Niektórych zbyt długie wiadomości męczą i nudzą, dodatkowo ich napisanie trwa zwykle dłużej.



  • Niezależnie od rodzaju sesji, ja zakładam pierwszy post. Dla niektórych to ułatwienie, dla innych - zniewolenie.



  • Mam konto na kostnicy oraz często z niego korzystam. 'Skala', jaką przyjmuję, zależy od Twojego zaangażowania, sensu podejmowanych akcji oraz staranności w pisaniu postu. Nie oczekuję elaboratów, niemniej jednak nawet w przypadku osoby piszącej krótsze posty wyczuć można, kto się do wiadomości przykłada.  ; )



  • NIE SĘDZIUJĘ POJEDYNKÓW






Zero formularzy.
Napisz wszystko, co uważasz za stosowne (informacje na wyżej zawarte 'tematy zakazane' ignoruję). Sprecyzuj co oraz z kim, jeśli chcesz podaj też, kiedy chciałbyś zacząć.

Przykład polowania: Ruiny Mireu.
Dodatkowo możesz jawnie wyrazić chęć w nalocie na fabule. Jako MG czasem będę pojawiać się to tu. to tam, mieszając. Jeśli brakuje Ci tego typu wydarzeń (niekoniecznie bezpośrednio związanych z eventem globalnym), napisz. Zacznę wtedy pilnować Twoich postów i śledzić fabułę, by znaleźć odpowiedni moment, by wprowadzić nieco zamętu. Popsuję Ci randkę albo sprawię, że naćpasz się oparami i stracisz orientację w terenie - coś się wymyśli, spokojnie. : 3


Niech moc będzie z Wami!

Nadira
Dorosły

Nadira


Female Liczba postów : 99
Skąd : Z twoich koszmarów

     
Osoby biorące udział w polowaniu : Nadira i Ongaku Jiyuu
Termin: Może być od zaraz
Cel: Jakiś niedźwiedzieł
Um... To chyba tyle? W razie czego pytaj :3
Taharaki
Latający Doświadczony Wilk

Taharaki


Male Liczba postów : 412

     
Poziom trudności i rany? Cóż, mam na względzie Wasze pola profilu, nie bojąc się ranić postaci. Rzadko jednak zadaję najpoważniejsze z możliwych ran, chyba, iż zostaję sprowokowana np. zbytnim 'kozaczeniem' uczestnika. Jakaś namiastka realizmy musi być. To tylko zabawa!
Co do poziomu trudności: dostosowuję go do obranej przez postać ścieżki i tak dalej. Idziesz polować na dzika zamiast na zająca - poziom jest wyższym, logiczne. Zero ustawiania od początku. Przewidywalność jest nudna.
Odmawiam. Nie wyobrażam sobie polowania na niedźwiedzia bez żadnych ran, to wbrew jakiejkolwiek logice. Chyba, że na czas polowania przyjmiemy inną, niźli wypisana wartość. Temat już prawie założyłam, tak więc?


EDIT:

Temat z polowaniem.
Asjena

Asjena


Female Liczba postów : 54

     
Cóż, chodzi mi o polowanie. Bo jeden z MG wyraźnie o mnie zapomniał a ja mam dość.
Asjena szuka zwierzyny do rozmiarów bawołu. Teren; najlepiej zachód słońca, polana a niedaleko jakieś drzewa.
To tyle z mojej strony, reszta należy do ciebie
Madame Lakeshia
Dorosły

Madame Lakeshia


Female Liczba postów : 135
Wiek : 32

     
Obiecuję, zajmę się tym jutro - dzisiaj niezmiernie u mnie ciężko nawet ze standardowym postem, zaś na posty MG potrzeba nieco więcej wysiłku. Jutro założę temat, podeślę do Ciebie link i zamieszczę go poniżej. Słowo!

- Tahi.
Asjena

Asjena


Female Liczba postów : 54

     
*Przypomina!*
Asjena

Asjena


Female Liczba postów : 54

     
rezygnuję
Sponsored content