Nabór na moderatorów!

Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Jako, że na forum zapanował mały chaos postanowiłam zrobić nabór na moderatorów. Jednak zanim się zgłosicie przeczytajcie o prawach i obowiązkach moderatora:


1. Mod ma obowiązek sprawdzać posty w swoim dziale i poprawiać rzucające się w oczy błędy.
2. Jeśli post jest rażący lub łamie regulamin mod daje ostrzeżenie lub wysyła PW do admina.
3. Moderator musi pilnować, aby w jego dziale pisano fabularnie. (Np. nikt nie jeździł na koniu)
4. Mod musi zgłaszać każdy poważniejszy incydent lub sprzeczkę adminowi.
5. Moderator nie może wywyższać się nad innych6. Nie sprawuje też władzy nad fabułą(wyjątek: rażące wykroczenia po za fabułę)

Oraz wymagania dotyczące naboru:


1. Jest na forum najrzadziej co 3 dni.
2. Jest na forum przynajmniej 4 miesiące.
3. Zna dobrze to forum i panujące tu zasady.
4. Na znak, ze przeczytałeś do formularza dopisz którąś z wiadomości z Czy wiesz, że.
5. Pisze poprawnie po Polsku, nie robi błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych i językowych. Stosuje Polskie znaki diakrytyczne.
6. Administracja i inni użytkownicy nie mają do niego zastrzeżeń.

Formularz:

Twoje wszystkie postacie:
Od kiedy jesteś na forum:przybliżona data rejestracji pierwszą postacią
Czemu chcesz zostać moderatorem:
Twoje doświadczenie: czyli czy byłeś kiedyś moderatorem lub adminem, jak tak to gdzie?
Grupa: Moderatorzy A czy B?


Kod:
[size=12][b]Twoje [u]wszystkie[/u] postacie:[/b]
[b]Od kiedy jesteś na forum:[/b]
[b]Czemu chcesz zostać moderatorem:[/b]
[b]Twoje doświadczenie:[/b]
[b]Grupa:[/b]
[/size]

~Formularz przygotowany przez Karenaj~
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Twoje wszystkie postacie:
Wheat. I:
Ale na pewno przenoszę jeszcze Kroenena. Nad resztą myślę.

Od kiedy jesteś na forum: 4 maja 2010.
...Czuję się stara. Bardzo stara. A jednocześnie dziecinna.

Czemu chcesz zostać moderatorem:
W poprzednim wcieleniu naszego forum byłam nim i spamowałam, dając popis swym umiejętnościom moderatora nie naprzykrzałam się zbytnio podobała mi się ta praca. Lubię wytykać innym błędy, i choć zwykle jest to raczej wada aniżeli zaleta, to w tym wypadku mogę dać upust swej upierdliwości i słać czerwienią korekty każdy post, który mi się nawinie.

Twoje doświadczenie:
Khm. Jestem humanistą, specjalistą. Zaufajcie mi. Poza tym byłam moderatorem już od dawna. Z regulaminem i panującymi tu zasadami w większym stopniu już się zapoznałam. Jestem dodatkowo typem twórczego humanisty, który przecinków się nie boi i stawia je tam, gdzie być powinny; krytykowanie i błędów wytykanie to mój chlebek powszedni, a noce spędzam, penetrując forum z mojego uroczego telefonu z baterią padającą w pół godziny - i często wyłapuję w tenże sposób błędy w postach.

Grupa:
Dajcie mnie fabułę, o.
*ukraiński akcent*

Albo jestem ślepa, albo nie ma tutaj starej dobrej tabelki z ciekawostkami. W ramach rekompensaty powiem, że widzę, słodyczy ironii, błąd w tym punkcie: "5. Pisze poprawnie po Polsku, nie robi błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych i językowych. Stosuje Polskie znaki diakrytyczne." W tym wypadku słowo 'polski' powinno być zapisane z małej litery.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Okej, dostajesz moda na fabule. Skoro się od razu zaoferowałaś to poprawienia opisów miejsc (na Shout Boxie) zostaniesz z tego rozliczona, hyhy ;p Oczywiście nikt Cię w tym nie goni
No nic, liczymy na Ciebie. Nie robiąc żadnych, dziwnych numerów będziesz spokojna o swoje moderatorstwo, a zatem witamy na tejże pozycji~
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 23
Skąd : Severynia

     
Twoje wszystkie postacie: Marano, Gerard, Sherlock & Keith
Od kiedy jesteś na forum: 4 czerwca 2014
Czemu chcesz zostać moderatorem: Głównie po to, by pomóc. Moderatorów jest niewiele, a przecież administratorzy mają także ważniejsze sprawy na głowie niż kontrolowanie fabuły. Nie powiodło mi się z zostaniem Juniorem Adminem, ale myślę, że do rangi moderatora się nadam. Poza tym uwielbiam poprawiać innych. Uważam też, że sposób mojego pisania nie należy do najgorszych - błędy raczej zdarzają mi się rzadko, o ile w ogóle.
Twoje doświadczenie: Szczerze powiedziawszy to rzadko zdarzało mi się być gdziekolwiek moderatorem czy adminem, aczkolwiek takie przypadki były. Większość tamtych stron już nie istnieje, jeżeli nie wszystkie.
Grupa: Moderatorzy A


A teraz pora na dowód, że przeczytałam wymagania dotyczące naboru...

Czy wiesz, że...
Obecne władze Watah praktycznie nie istnieją? Aktualnie wszystkie stada posiadają łącznie dwie aktywne Bety.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Dopisz a nie skopiuj, to znaczy sama wymyśl, ale nie szkodzi~

Skoro z JA nie wyszło, to czemu i tutaj miałoby? Z mojej strony masz plusa, to znaczy daję Ci szansę, jestem ciekawa też opinii innych, zatem mój głos nie jest tym decydującym.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Zaś i ja się wtrącę. Z mojej strony masz 2 minusy i jestem jeśli chodzi o twojego moda na NIE.
Po kolei -
Skoro idziesz na moda A to sprawdzasz fabuły etc tak? A to ciekawe ponieważ:
- Sama w swoich nie odpisujesz
- Blokuje wiecznie postaci
- Nie ma ciebie wiecznie, a jak jakimś cudem nadarzy się okazja to jesteś ledwo raz na tydzień.
- Zostawiasz polowania
- Wywyższasz się i często jest szydercza (chatbox).
- Nie wywiązuje się z obowiązków - adoptownie Keith'a na ten przykład.

Czy coś więcej? Raczej nie, a w każdym razie więcej nie pamiętam.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Ja ostatnio sama w fabule nie bywam z powodu problemów technicznych, więc nie wiem jak sprawa stoi, ale w ramach ostatniej szansy masz moją przychylnośc. Każdemu się należy.
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Hm... jestem za. ^^ Każdemu należy się szansa, a ew. moda zawsze można odebrać. : P
Sergey
Dorosły

Sergey


Male Liczba postów : 314
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Jestem na NIE.
Jesteś nieobowiązkowa, często nieobecna, odpisujesz raz, na sto lat, a motywacja "uwielbiam poprawiać innych" wyjątkowo do mnie nie przemawia.
To tyle.
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 23
Skąd : Severynia

     
Przepraszam za "spam", ale całkiem długo czekam już na swój osąd.
To jak będzie? Dostanę szansę bycia moderatorem?
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Wybacz, Arthas miał rozsądzić, odszedł z Admina a więc sprawa spada na mnie.
Ustaliłam wraz z innymi, że skoro jest remis otrzymasz okres próbny na dwa tygodnie. Do tego będzie Cię pilnować Shathow, aby starannie zobaczyć jak się wywiązujesz.
Już Ci daję moderatora.
Sponsored content