Awake

Ignisea
Dorosły

Ignisea


Liczba postów : 299

     
Witam wszystkich, mam zamiar przywrócić wszystko i wszystkich do życia, zatem piszę ten temat, by ktoś to coś zauważył :D.

Posiadam trzy postacie, wszystkie są na fabułach, gdzie nikt nie odpisuje. Nie po to je stworzyłam, by się kurzyły i ładnie wyglądały, zatem chcę je przywrócić do życia, wykonać reanimację. Szukam osób, które pomogłyby mi w osiągnięciu tego celu, czyli je spotkały itd. Nie muszą to być bardzo długie odpiski, jestem chętna na każde pisanie na fabu :).

Ongaku Jiyuu - na początku miła i dobra, chętna do pomocy innym, wegetarianka. Teraz jest troszeczkę wojownicza, zwykle nieśmiała oraz radosna. Jedna z moich ulubieńców, pierwsza po usunięciu Lacie. Wyróżnia się tym, że obecnie nosi nowy strój, a także swoim nietypowym wyglądem - poprzez wskoczenie do Jeziora Zmian jest nadal wilkiem, lecz bardziej przypomina pandę. Jako jedyna w całej Krainie jest skrzypakiem, jej muzyka posiada nutkę emocji dziewczyny, co czyni ją niezapomnianą.

Poszukiwane osoby: dosłownie każde, Ongaku jest przyjacielską pandą o wielu dobrych cechach, nie pogardzi złymi charakterami. Wolne miejsca: nie wiem, jednak pewnie są dwa.

Ignisea - gryfica, która jest ofiarą eksperymentów, posiada bardzo brutalną przeszłość. Mój pierwszy czarny charakter, zapewne zabiła kilkaset ludzi z tajnej organizacji. Nigdy nie pożałowała tej decyzji, wręcz przeciwnie - cieszy się w duchu, że uratowała innych przed ludźmi. Miała ona posłużyć jako broń destrukcji, jednak eksperyment się nie udał, ponieważ nadal posiadała własną wolę, dodatkowo wysadziła w powietrze całe labolatorium. Wykorzystała energię z kamienia całkowicie, co czyni ją niezdatną do podpalania za pomocą dotyku. Zna się po części na ludzkich wynalazkach, co czyni ją prawdziwą perełką.

Poszukiwane osoby: zapewne radosne, pełne życia wilki, mogą być też szczeniaki, które zwykle bardzo ją lubią. Mało gada o sobie, woli chwile, gdy wysłuchuje czyiś opowieści. Wolne miejsca: chyba też dwa.

Zuki - jeżeli chciałbyś spotkać prawdziwy okaz małego osobnika, który jest w rzeczywistości dorosły, ten tutaj jest idealny! Złodziejaszek z kleptomanią lubi się bawić, a jego miłością życia jest... czekolada! O dziwo ubrany w niebieski płaszcz wilczek nie lubi dorosłych, chyba dlatego, iż zazdrości im wzrostu. Mimo to Księżyc bardzo dobrze wykorzystuje swój mały rozmiar, co jest na plus. Nosi ze sobą torbę, dodatkowo ma bardziej dziewczęcy głos, przez co odzywa się dosyć cicho. Nienawidzi być mylonym przez dorosłych jako bezbronny szczeniak, w rzeczywistości jest bardzo przebiegły.

Poszukiwane osoby: do berka, szczególnie szczeniaki, ponieważ przy nich czuje się całkiem swojo. Nie pogardzi też dorosłym, który zrozumie jego sytuację. Zwykle chamski co do nich, jednak może się zmienić. Wolne miejsca: tylko jedno brak :c.